TP-Link.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 21

Wifi ve network teknolojileri bakımından onlarca ürünü ile piyasada yer alan ve tekel firmalardan biri konumunda bulunan TP-Link, şimdi de farklı bir amaç ile karşınızda. Otoriter Backlink Alma Yolları yazı serisinin yeni içeriğinde TP-Link.com ‘a yer verdim. Forum sistemi ile kullanıcıları arasında etkileşimi sağlayan firmanın bu özelliğinden faydalanarak backlink kazanacağız.

TP-Link.com Nedir?

Modem firması olarak tanımlayabileceğimiz TP-Link’in resmi sitesidir. Fakat burada biz forum.tp-link.com adresini kullanacağız. Çünkü backlink alacağımız subdomain bu. Sitenin özelliklerini incelediğimizde Alexa global değerinin 3000 civarında olduğunu görüyoruz. 5000 dolayında da Alexa backlink değeri var. DA ve PA değerleri sırasıyla 75 ve 52’dir. Kısacası otoriter siteler arasında rahatlıkla kendisine yer verebiliriz.

OKUMALISIN!  Dailymotion.com Backlink - Video Backlink Alma Yolları – 2

TP-Link.com Nasıl Kayıt Olunur?

https://forum.tp-link.com/forum.php adresini açın. Sağ üstte yer alan beyaz – mavi renkteki “Register Now” butonuna tıklayın. Foruma kayıt için gerekli olarak bilgileri doldurun. Random Question kısmında genelde ekranda yazan kodu metin alanına yapıştırmanız isteniyor. Kuralları okuduğunuza dair onaylamayı yaptıktan sonra kayıt işleminizi bitirin. Eğer mail onayı isterse epostanızdan hesabınızı onaylamayı unutmayın.

TP-Link.com Nasıl Backlink Alınır?

Kayıt olup sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan “Settings” butonuna tıklayın. Ardından sol menüden “Edit Profile” linkine gelin ve ona basın. Açılan sayfadaki “Home Page URL” kısmına site URL’nizi girebilirsiniz. Kaydetme işleminden sonra bu siteden backlink kazanmış olacaksınız. Fakat aldığınız backlink “Home Page” kelimesinden gelmektedir. Yine de işe yarar olduğunu söylemekte fayda var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,00 out of 5)
Loading...

5 yorum: “TP-Link.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 21”

  1. Gerçekten de siteye etki edebilecek bir backlink paylaşımı olmuş. Diğer konularınızı da inceledim ve harika paylaşımlarınız var. Teşekkür ederim.

  2. sanırım bahsettiğiniz yer atık yok, üye oldum mail onayladım ama profil özelleştirme yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir