Türkiye’de Bulabileceğiniz Rulman Firmaları ve Distribütör Bayilikleri

Ülke içine ve dışına hizmet veren rulman firmaları sayıca fazla olup distribütör bayiler sayesinde bunların ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çoğu firma hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha artırmak için çaba sarf etmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet anlayışına sahip olması ve müşteri memnuniyetine öncelik vermesi firmaların en beğenilen özellikleri arasında yer alır. Global çapta bütün gelişmelerin takip edilmesi ve yeni ürünlerin kısa süre içerisinde müşterilere ulaştırılması ise bayiler arasında farklılık yaratır.

Akar Rulman distribütörlüğünde ulaşabileceğiniz ve en çok tercih edilen rulman firmaları arasında olan THK lineer da tedarik koşulları ve kalite olarak ilk sıralarda yer alır. Kalitenin yanı sıra ürün çeşitliliğinin olması markaya olan talebi daha da artırır. Aynı koşullar Timken Türkiye için de geçerlidir. Güç aktarım ürünleri ve özel tasarım rulmanları ile öne çıkan firma sahip olduğu bilgi birikimi ve inovasyon ile dünya çapında öne çıkmaktadır. Bu gibi firmaların ürünlerine ulaşmak istediğinizde Akar Rulman gibi güvenilir bir distribütör bayi ile iletişime geçmeniz önemlidir.

THK Lineer Rulman

En çok tercih edilen firmalardan biri olan THK lineer rulman benzersiz teknolojiye ve yaratıcı fikirlere sahip olmasıyla dikkat çeker. Firmanın ismi Toughness, High Quality ve Know How yani dayanıklılık, yüksek kalite ve teknik bilgiden gelir. Geliştirdiği Lineer Hareket Kızağı (LM) mekanizması ile bu alanda dünya çapındaki öncülerden biri haline gelmiştir. Geliştirilen LM kızak aletleri günümüzde elektronik ve mekanik sistemlerin vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra THK lineer vidalı bilyeler, bilyeli freze, bağlantı bilyeleri gibi çok sayıda mekanik bileşeni geliştirerek müşterilerine dünya çapında destek vermektedir. Ülkemizde THK linear catalog detaylarına ulaşmak istediğinizde firmaya ait ürünleri tedarik eden distribütör firmalarla irtibat kurabilirsiniz.

Timken Rulman Türkiye

Rulman firmaları arasında yer alan Timken Türkiye alanında ürün tedariği yapan çok sayıda distribütör vardır. Firmanın merkezi ABD’de bulunmakta olup ürün yelpazesi oldukça geniştir. Günümüzde yaklaşık 35 ülkede faaliyet gösteren firmanın ortalama 18.000’in üzerinde çalışanı vardır. Sahip olduğu yenilikçi anlayış ile kendini daima bir adım ileriye götüren Timken Türkiye global makine ve ekipmanları ile ilgi görmektedir. Bu sayede verimliliği ve güvenilirliği iyileştirmeye yardımcı olan firma bünyesinde ince kesit (cidarlı) rulmanlar, hassas minyatür rulmanlar, iş makineleri ve kara araçları rulmanları, yüksek hassasiyetli spindle rulmanlar, endüstriyel rulmanlar, yataklı rulmanlar, vidalı mil yataklama rulmanları, raylı sistem rulmanları vardır. Bunların her birine bu alanda profesyonel bir firma olan Akar Rulman ile ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir