Twitter Hassas İçerik Ayarı Nedir? – Nasıl Yapılır?

Her kesimden kullanıcıların düzenli olarak paylaşım, takip ve beğeni yapmış olduğu Twitter, üyelerinin güvenliğinin korunabilmesi adına sürekli yeni fikirler ortaya çıkarmakta ve bu fikirleri hayata dökmektedir. Bir kullanıcının paylaşılan bir içerikten rahatsız olabileceğini düşünen Twitter, Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir uyarısını, atılan tweetler için verebilmektedir.

Bu durumda cinsellik, kan, savaş ya da çeşitli sakıncalı içerikler için uyarı sistemi veren Twitter için hassas içerik ayarı yapılarak, uygulamanın kullanılması ya da devre dışı bırakılabilmesi sağlanabilmektedir. Bilgisayar üzerinden yapılabilen yöntemler, bunun yanı sıra cep telefonları üzerinden Twitter’e erişim mümkün olması durumunda da kolay şekilde yapılabilmektedir.

Twitter Hassas İçerik Ayarı Nasıl Yapılır?

Çoğu kullanıcı tarafınca onaylanmış olmasının yanı sıra pek çok farklı ülke kurumları tarafınca yararlı hizmet olarak adlandırılmış olan hassas içerik uyarısı, bazı kullanıcılar için ise gereksiz uygulamalar arasında yer alabilmektedir. Her türlü paylaşımı örneğin izmir eksiksiz olarak görmek isteyen tarafınca twitter hassas içerik ayarı için yapılması gereken adımlar ise şunlardır:

  • Profilinize giriş yapın.
  • Daha sonra Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine gelin.
  • Son olarak da Gizlilik ve Güvenlik kısmına bölümüne gelerek, ayarları değiştirmeniz mümkündür.

Twitter Hassas İçerik Ayarı Linki

Zamanı olmayan ya da adımları eksik şekilde izleyen kişiler için sunmuş olduğumuz hassas içerik ayarı linki direkt olarak ilgili sayfaya gitmenize imkân tanımaktadır. izmir Hesabınızın açık olması ile birlikte buraya tıklayarak, aradığınız linke ulaşmış olursunuz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir