Twitter Zamanlı İçerik Paylaşımı – Nasıl Yapılır?

Hayatımızın en önemli parçalarından birisi olmayı başarmış olan sosyal medya platformları yazı, görsel veya fotoğraf paylaşımlarımızı yapmamıza sağlamaktadır. Dünyada ve ülkemizde en fazla tercih edilen sosyal medya platformlarının başında gelen Twitter, genel olarak günlük hayatta yaşadığımız sıkıntı, sorun, dert ya da mutluluklarımızı yazılı olarak paylaşacağımız sanal ortam olarak bilinmektedir. Ancak Twitter ortamında paylaşacak olduğumuz içerikler, anlık olarak görülebilmektedir.

Bazı kullanıcılar, paylaşmak istedikleri yazıların belirtilen saatlerde ya da günlerde görülmesini istemektedir. Bu durumda özel uygulamalar yardımı ile twitter zamanlı içerik paylaşımlarının yapılması mümkün olmaktadır.

Twitter Zamanlı Paylaşım Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak Twitter’da fenomen olmak ve milyonlarca kişinin takip etmesini isteyen kişiler için oldukça yararlı olan bu uygulama, istediğiniz gün ve saatler içerisinde ayarlama yaparak paylaşım yapmanızı mümkün kılmaktadır. İş ya da okulda olmanız durumunda Twitter’a girmenize gerek kalmadan otomatik paylaşım yapmanızı mümkün kılan uygulama, oldukça kolay ara yüzü olması sayesinde sorunsuz kullanım avantajına da yer veriyor.

Zamanlı Tweet Atma Nasıl Yapılır?

Haber kanalları hesapları, ünlü hesapları ya da kişisel hesaplar tarafından yaygın olarak kullanılan zamanlı tweet atma işlemleri, Tweetdeck uygulaması sayesinde yapılabilmektedir. Uygulamaya kısa yoldan gitmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

  • Açılan sayfanın sol üst kısmında bulunan New Tweet butonuna tıklayın.
  • Oradan paylaşmak istediğiniz yazı, görsel ya da videoyu belirleyin.
  • Daha sonra alt kısımda yer alan Schedule Tweet içeriğini paylaşmak istediğiniz tarih ve saati ayarlayın.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir