Ücretsiz Instagram Takipçisi Kazanmak Güvenilir mi?

Sosyal medyanın etkin halde olduğu günümüzde, insanların takipçi, abone vb. sayılarının fazla olmasını istediğini görüyoruz. Bu bir öz güven, bir gurur kaynağı olarak lanse ediliyor. Yıllardır hayatımızda olan “ücretsiz takipçi” siteleri acaba güvenilir mi? Bu konuda yaptığım araştırmalar sonucunda Ücretsiz instagram takipçisi dağıtan sitelerin güvenilir olup olmadığını sizlere aktaracağım.

Instagram Takipçi Kazanmak için Ücretsiz Yol!

Kendinizi veya profilinizi daha fazla insana sunmak, internette etkin bir rol oynamak için takipçi sayınızı arttırmak istiyorsunuz. Özellikle bütçeniz yoksa bu konuda ücretsiz takipçi veren siteleri kullanıyorsunuz. Fakat, bazen kafanıza şöyle bir soru takılabilir: “bana bu imkanı neden bedava sunuyorlar?”. Evet bu soruya dikkat etmekte fayda var. Çünkü birkaç adet sağlam servis haricinde çoğu hile üzerine kurulu.

Peki instagram takipçi kazanmak açısından dikkat edilmesi gereken hususlar neler? Öncelikle bir uygulama aracılığı ile servise dahil olmanız, şifre ile dahil olmanızdan daha güvenilir. Şifrenizi başkaları ile paylaşmaktan sakının. Eğer sosyal medya ile giriş yapmanız isteniyorsa da direkt olarak instagram’ın sitesinden veya aracılığı ile giriş yaptığınızı kontrol edin.

Piyasadaki çoğu instagram takipçi hilesi hesaplarınızı kullanma amacı güder. Fakat bazıları ( mesela: vipinstagramtakipci.com ) tamamen ücretsiz ve karşılıksız bir servis konumundadır. Sebebi ise, hali hazırda binlerce kullanıcıya takipçi satışı yapmasıdır. Kısacası bu tip durumlar ile ilgilenmek onlar için zaman kaybı. Prestij ve marka bilinirliğini arttırmak için direkt olarak ücretsiz abone, takipçi sunuyor.

Ücretsiz Olarak Ne Kadar Takipçi Alabilirim?

Bu durum servisten servise göre değişse de genel itibari ile 100 – 1000 arası etkileşim almaktasınız. instagram beğeni hilesi için bu değer 5k civarına kadar yükselebilir. Fakat ne kadar fazla miktar vaat ediliyorsa o kadar sıkıntı vardır diyebiliriz. Tavsiyem 100-200 arası takipçi sunanları tercih etmeniz yönünde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir