Ücretsiz PUBG Mobile Sürümü İndir

PUBG Mobile artık ücretsiz olarak tüm bölgelerde oynanıyor. Popüler battle royale oyunu iOS ve Android’de indirilebilir. Sizlere PUBG Mobile ve detayları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sorunuz var ise yorum alanından bildirebilirsiniz.

PUBG Mobil

Büyük ölçüde popüler PlayerUnknown’s Battlegrounds artık mobil cihazlarda mevcut. Kanada’daki bir dizi beta testinin ardından, PUBG Corp, PUBG’nin ABD de dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde “mobil” versiyonunu kullanıma sunmuştur.
PC oyununun “sadık bir uyarlaması” olarak tanımlanan PUBG Mobile, Steam tarihinin üçüncü en çok satan oyunu olmak için başrolü oynayan oyunla aynı oyun deneyimi sunuyor. PC ve Xbox One sürümleri gibi, PUBG Mobile da giderek küçülen bir harita üzerinde 100 oyuncunun birbirine karşı oynamasını sağlıyor.Mobil oyun devi Tencent ile işbirliği içinde PUBG’nin mobil versiyonu geliştirildi. Tencent’in Kurumsal Başkan Yardımcısı Chen Jerry, “Yeni ve eski oyuncuların seveceği otantik bir PUBG mobil deneyimi yaratmak için çok çalışıyoruz. Oyuncuların pürüzsüz ve sezgisel bir deneyime sahip olması için bir çok iş kontrollere ve optimizasyona girmiştir.” dedi.Şu anda sadece kayıt olmuş davetlilerle iOS’ta test aşamasında kullanılabilen Fortnite‘ın yeni yayınlanan mobil versiyonundan farklı olarak, PUBG Mobile, App ve Google Play mağazalarından hem iOS hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir. İndirmek için aşağıdaki linklere göz atın.

Kaynak: https://www.gamer.com.tr/haberler/ucretsiz-pubg-mobile-surumu-indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir