Ücretsiz Udemy Eğitimleri Paylaşan Siteler

Türk bir girişimci tarafından oluşturulan ve Silikon Vadisi’nin en değerli projelerinden biri haline gelen Udemy, son yılların en çok tercih edilen online eğitim sistemi. Eğitmenlerin, eğitimlerini yayınlayıp belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara sunduğu sistemde binlerce hatta yüzbinlerce eğitimden bahsetmemiz mümkün.

Genellikle özel günlerde yapılan indirimler ile 25 – 30 TL arasında bir fiyata sahip olabileceğiniz bu eğitimler kimi zaman birkaç kupon koduyla ücretsiz hale gelebiliyor. Tabi bunları takip etmek veya aradığınız konuda ücretsiz eğitim var mı yok mu bilmek sizi zorlayabilir. Bunun yerine birkaç site sizin isteklerinize cevap veriyor.

Ücretsiz Udemy Eğitimlerini öğrenmek aslında çok kolay. Aşağıda bu konuda size yardımcı olacak birkaç siteyi paylaştım. Güncel paylaşımların yapıldığı bu adreslerin bildirim sistemine kayıt olarak ya da belirli aralıklarla takip ederek siz de yüzlerce ücretsiz eğitime ulaşabilirsiniz.

OKUMALISIN!  Wordpress Yazı İçi İlginizi Çekebilir Eklentisi - Inline Related Posts

real.discount

Benim en çok kullandığım sitelerin başında geliyor. Her konudan ücretsiz eğitimleri paylaşıyor ve Chrome bildirim sistemi sayesinde bunlara anlık olarak ulaşabiliyorsunuz. https://real.discount adresindeki sol menüden “New Coupons” seçeneğine tıklayarak yeni eklenen eğitimlere ulaşabilirsiniz. Örneğin şu an o bölüme girdiğimde Javascript eğitimlerinden Mobile Marketing’e kadar yüzlerce eğitim mevcut.

Sitenin olumsuz yanlarından birisi sadece yabancı dildeki eğitimleri paylaşıyor olması. Şu ana kadar bir iki tane Türkçe kaynak bulabildim onlar da önemli konular değildi. Eğer İngilizce’nize güveniyorsanız veya yabancı dil de bana yeter diyorsanız siteyi kullanabilirsiniz.

discudemy.com

Tamamen Udemy kuponlarına, ücretsiz eğitimlere yönelik hazırlanan bu sitenin en güzel tarafı dil tercihinin de yapılabilmesi. Ana sayfada Almanca, Arapça, İngilizce ve Türkçe gibi toplamda 10 dil mevcut. Bunlardan size uygununu seçerek o dilde eğitim veren kurslara ulaşabilirsiniz. Ayrıca üst menüden “Category” sekmesine tıklayarak spesifik kategorilerde videolara ulaşmanız da mümkün. Siteye https://www.discudemy.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

ProgrammingBuddyClub

Medium.com üzerinde yayın yapan bu adrese https://medium.com/100-free-udemy-coupons üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncel olarak Udemy eğitimlerinin ücretsiz olanlarını paylaşan adres diğer sayfalarda olmayan paylaşımlarda da bulunarak beni cezbetti. Kurslar genellikle programlamaya yönelik.

OKUMALISIN!  FATRANK - Google Sıralama Takip Eklentisi - Chrome

Reddit.com

Dünyanın en çok tercih edilen paylaşım platformlarından birisi olan reddit kullanıcıları bu konuyu büyük ilgi gösteriyor. https://www.reddit.com/r/udemyfreebies/ adresinden kullanıcılar tarafından paylaşılan ve yorumlanan Ücretsiz Udemy Eğitimlerine ulaşabilirsiniz.

Alternatif Siteler

Yukarıdaki 4 adres dışında tercih edilebilecek siteleri de aşağıda listeledim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

7 yorum: “Ücretsiz Udemy Eğitimleri Paylaşan Siteler”

  1. Günümüzde herkesin para kazanmak için her şeyi ücretli olarak anlatması gerçekten ücretsiz eğitimin önünü kapatmıştı. Bu liste çok işe yarar teşekkürler.

  2. Çok teşekkürler dostum. Udemy’de almak istediğim birkaç eğitim vardı sağolasıın buldum.

  3. Ücretsiz Udemy Eğitimleri Paylaşan Siteler hep aranan bir konuydu fakat kimse doğru düzgün birşeyler paylaşmıyordu teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir