Udemy.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 9

Dünyanın en büyük online eğitim platformu niteliği taşıyan ve hatırladığım kadarıyla bir Türk tarafından oluşturulan girişim, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sosyal medyada sıkça reklamları ile karşılaşmışsınızdır. Yazılımdan kişisel gelişime yüz binlerce eğitimin yer aldığı Türkçe, İngilizce ve diğer dillerden desteklenen Udemy, yüzyılın en büyük projelerinden biri olarak gösteriliyor. Fakat bu yazıda bizim için önemli olan tarafı backlink kaynağı olması. Otoriter Backlink Alma Yolları yazı serisinin 9.’sunda udemy.com backlinke yer verdim. 

Udemy.com Nedir?

İnsanların belirli politikalar çerçevesinde eğitim videoları hazırlayıp Ücretli / Ücretsiz olarak paylaştığı ve kullanıcıların da bu eğitim videoları ile öğrenmek istedikleri konuları tek platformda bulduğu bir adres olarak tanımlayabiliriz. Şu an için Alexa değeri 302 (evet 300k vs. değil 302) olan servisin reklam bütçeleri ile her geçen gün daha da yükseldiğini görüyoruz. Herhangi bir aksilik olmazsa en çok kazanan internet siteleri arasında ilk 10’a girmesinin yakın olduğunu düşünüyorum.

Udemy.com Nasıl Kayıt Olunur?

Maksimum 1 dakika içinde kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Öncelikle https://www.udemy.com/ adresine girin ve sağ üst bölümde yer alan “Kaydol” butonuna tıklayın. Kayıt formunu doldurmanızın ardından mail onayı yapmanız gerekebilir. Mailinize gelen onaylamayı yaptıktan sonra hesabınız artık aktif pozisyonda olacak. Bundan sonraki işlem ise backlink almaya bakıyor.

OKUMALISIN!  Blogspot Sitelerden İçeriğinize Uygun Backlink Alma Yolları

Udemy.com Nasıl Backlink Alınır?

Sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üstteki profil fotoğrafınızın üstüne geldiğinizde bir menü açılacak. O menünün en üstünde yer alan ve isminizin soyisminizin yazdığı kısma tıklayın. Profil bilgilerinizi dolduracağınız bu alanın biraz altında “Bağlantılar” kısmını göreceksiniz. O bölüme site adresinizi yazmanız ve ardından değişiklikleri kaydetmeniz dahilinde profilinizde site linkiniz yer alacaktır.

Benim sizlere tavsiyem “Özgeçmiş” alanına da sitenizle ilgili elinizden geldiğince içerik yazmanız yönünde. Sayfada sadece bağlantının olmasından ziyade içeriğinizle alakalı bilgilerin de olması Google nezdinde bir tık daha olumlu karşılanacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir