Uygun Fiyata Office 365 Satın Almak – 2021

Microsoft tarafından geliştirilen ve her geçen sene çıkan yeni sürümü ile daha fazla özelliğe, daha fazla imkana sahip olan Office programları için geçtiğimiz yıllarda genel bir sürüm yayınlandı ve Office 365 ismi ile satılmaya başlandı. Oldukça fazla özelliğe, cloud yapıya ve diğer pek çok imkana sahip olan Office 365 için en büyük sorun ise lisans ücretleri oldu. Bu yazımda sizlere uygun fiyata Office 365 satın almak için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi vereceğim.

Office 365 Nedir?

Microsoft Office adı altında Word, Powerpoint, Excel, Access, Onenote gibi yazılımlara sahip olan Microsoft şirketi bu yazılımları tek tek satmak yerine bir arada tek bir paket halinde satmaya çalışmakta ve bu sebeple sadece Word kullanmanız gerekse bile yanında diğer yazılımları da almak zorunda kalırsınız. Office 365 de bunun sağlandığı bir paket programıdır.

Office 2003, 2007, 2010, 2016 derken en yeni sürüm olan Office 365 ile hem daha fazla erişime ve imkana sahip olduk hem de bu işlemleri cloud üzerinden online olarak yapabilmeyi başardık.

Uygun Fiyatlı Office 365

Konumuzun asıl sebebine gelecek olursak, Office 365 bayi tarafından alındığında oldukça uygun fiyatlara mal edilebilmektedir. Bu da bazı bayilerin oldukça uygun fiyattan satabilmesi anlamına gelmektedir. Bu hususta Office 365 satın almak isteyenler için benim önerim Uygun Bana sitesi olmaktadır. Bu site üzerinden Office 365 yazılımını sorunsuz şekilde alabilir ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Office 365 satın aldıktan sonra Word, Powerpoint, Excel, Outlook, Access, Onedrive gibi pek çok alt yazılıma otomatik olarak sahip olursunuz. Ayrıca alacağınız bu hizmeti 5 cihazınızda da kullanmanız mümkündür. Böylece Office 365 satın alarak yüzlerce hatta binlerce lira yazılım parası ödemekten kurtulursunuz.

Windows 10 Pro satın al

İlgili firmanın bir diğer özelliği ise Windows 10 pro lisans satışı da yapmasıdır. Böylece eğer bilgisayarınızda lisans sorunu varsa veya işletim sistemi lisansı bulunmayan bir bilgisayar aldıysanız bu site üzerinden hemen Windows 10 pro satın alabilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatları da piyasanın neredeyse %90’ı seviyesindedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir