Uzmanfoni Komisyon Oranları Nedir?

Freelancer uzmanların en çok düşündükleri şey iş yaparken daha fazla kazanmaktır. Uzmanfoni de tam bu doğrultuda kurulmuştur. Doğal olarak tam zamanlı işe girmeyip evde çalışmanın rahatlığını süren freelance uzmanlar, çalışırken kazanmak ve daha az komisyon oranı vermek istemektedirler. Bu yüzden muadil sitelerdeki profillerinden müşterilere ulaşmakta ve onlarla Skype üzerinden iletişimlerini devam ettiririp, muadil siteleri bypass etmektedirler. İşte bu olguyu kırmak istiyoruz;

Düşünün çok az komisyonla 2 tarafın haklarını sağlayan, yeri geldiğinde bir araya getirip eş zamanlı çalışma imkanı veren bir platformda böyle birşeyi yapar mıydınız? Bence hayır.. İnsanları böyle farklı arayışlara iten tabiyki yüksek komisyon oranlarıdır. Düşünsenize 300 TL’lik iş yaptınız ve 90 TL komisyon vereceksiniz. Sizin zamanınız gitmiş, özel yaşantınızdan feragat etmektesiniz, buna karşılık kendinize değil bir nevi aracı muadil sitelere çalışmaktasınız.

Gelin hep birlikte bu çarkı kıralım ve daha çok kazanın,

NEDEN UZMANFONİLİ OLUN;

  • %15 Komisyon Bedeli
  • Freelancer Dostu, Freelancerları koruyan bir platform
  • Yüksek bütçeli işlerde ofiste birlikte çalışma imkanı
  • Kullanımı Kolay, Fonksiyonel bir platform
  • En iyi tasarımcıların da olduğu elit bir platform

Peki Nasıl Daha Çok Para Kazanırım?

Öncelikle yetenekli olmanız ve tecrübeli olmanız gerekiyor. Uzmanfoni olarak hedefimiz yüksek profilli uzmanlardır.

Daha sonra; profilinize bilgilerinizi doğru ve abartısız olarak girmeniz gerekmektedir.

İlan oluştururken daima açıklayıcı ve net olun. Size ait olmayan referansları asla ve asla kullanmayın, bu Uzmanfoni’den uzaklaştırılmanıza sebep olacaktır.

Peki Ödememi Nasıl Alırım?

Herkes gibi ödemenizi nasıl alabilirsiniz sorunu merak ediyor olmalısınız. Onaylanan siparişlerinizin ödemesi 2 iş günü içinde banka hesabınıza aktarılmaktadır.

“Ayarlar” menüsündeki “Ödeme Ayarları” kısmında iletmiş olduğunuz hesap bilgilerine ödemeler yapılmaktadır. Bu nedenle, “Ödeme Ayarları” kısmında yazan bilgileriniz ile banka hesabınıza tanımlı bilgilerinizin ( İsim- IBAN ) uyuşması gerektiğini hatırlatırız.

Uzmanfoni iş modeli gereği, onaylanan siparişlerden yüzde 15 hizmet bedeli kesilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “Uzmanfoni Komisyon Oranları Nedir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir