Vortex Blender Çeşitleri ve Özellikleri

Son yıllarda popüler hale gelen smoothie ile birlikte insanların blender isteği kat kat arttı. Kimileri evlerinde güzel bir içecek hazırlamak için, kimileri ise cafelerinde müşterilerine smoothie ve benzeri ürünler sunabilmek için blenderlar almakta. Bu konuda ismini en çok duyduğumuz marka ise Vortex. Ben de vortex hakkında detaylı bir araştırma yaparak özelliklerini ve olumlu / olumsuz yanlarını sizlere sundum.

Vortex Hakkında

Uzun yıllar boyunca hayatımızda yer alan ve özellikle blender konusunda harika çözümler üreten Vortex, hem ev hem de iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürünler ortaya koyuyor. Sadece ülkemizde değil yabancı ülkelerde de satışlarının yapıldığını görüyoruz. Uluslararası anlamda tanınmış bir marka olmasından dolayı da güven duygusu daha fazla oluyor.

Ülkemizde ise özellikle son 2 yılda ciddi bir satış oranı yakalamış durumda olan firmanın ilerleyen günlerde yeni modellerinin de piyasaya çıkacağı haber sitelerinden bildiriliyor.

Vortex Buz Kırıcı Blender

Çizilmeye karşı polikarbon hazneye sahip olan ve bu bakımdan sizi uzun yıllar boyunca götürebilen Buz Kırıcı Blender, toplamda 10 kademeye sahip. Bu kademelerin hepsinin sizin tercih ve zevklerinize göre belirlendiğini de söylemekte fayda var. Fakat genelde uzmanlar en üst kademede kullanmak isteyenlerin ilk baş en düşük kademe ile başlamasını daha sonra yavaş yavaş kademeleri arttırmasını tavsiye ediyor. 1500W ‘luk bir gücü elinde barındırmasından dolayı sert cisimlerde de etkili olan Vortex Buz Kırıcı Blender geniş hazneye sahip olmasından dolayı daha yüksek miktarda işi yapmanıza olanak tanıyor. 2 litrelik haznesinin olduğunu görüyoruz ve bu muadil ürünlerine göre ciddi bir değer. Birçok videoda da izleyebileceğiniz üzere ürünün buz kırma süresi sadece 10 saniye. Hem aynı anda daha fazla miktarda ürün ortaya koyarken hem de bu işlemi daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Ürünü satın almak için https://www.bumutfak.com/Vortex-Buz-Kirici-Blender,PR-277.html adresini ziyaret etmenizi öneririm.

Vortex Pro Bar Blender

Daha zorlayıcı, daha gelişmiş özelliklere sahip bir blender almayı düşünüyorsanız Vortex Pro sizin aradığınız ürün. Bar blender konsepti ile piyasaya sürülen ve özellikleri bakımından rakiplerini zorlayan ürün istediğiniz tüm işlemleri yapabilecek kapasitede. İlk üründe olduğu gibi polikarbon yapısına sahip olan ve bu sayede çizilmelere karşı dayanıklı hale gelen Vortex Pro, 1650W gücünde. Bu da buz kırma blenderlarının da üstünde bir güç kapasitesine sahip olduğunun göstergesi.

3 litrelik haznesiyle bar ve cafelerin vazgeçilmez ürünü haline gelen Bar Blender, dijital göstergeleri ile daha ciddi bir iş deneyimi sunuyor. Yine uzmanlar tarafından en düşük seviyede başlatılıp sırayla seviyenin arttırılması öneriliyor. Böylece sert cisimler ve buzlar rahat bir şekilde parçalanabiliyor.

Detaylı olarak arttırdığım iki ürünün de 2 yıl garantisinin olduğunu söylemem gerek. Fakat aldığınız her yerde bu garanti sağlanmayabilir. Tavsiyem Vortex Pro Bar Blender için https://www.bumutfak.com/Vortex-Pro-Bar-Blender,PR-278.html adresini tercih etmeniz yönünde. Fiyat ve hizmet konusunda memnun edici bir işletme.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

4 yorum: “Vortex Blender Çeşitleri ve Özellikleri”

  1. Oldukça güçlü bir cihaz. Kendi evimde kullanıyorum ve oldukça memnunun. 1600Wlık inanılmaz bir güç ile tüm ürünleri hızlı bir şekilde ve zorlanmadan blenderdan geçirebiliyorsunuz. Vortex markasının ürünlerini kesinlikle öneriyorum.

  2. piyasa rekabet piyasası. bu piyasada okadar çok model marka var ki bunların arasından sıyrılıp ön plana çıkmak için mutlaka kaliteden ödün vermemek gerekir. güçlü olması avantaj

  3. aldım kullanıyorum vortex gerçekten çok sağlam fiyat olarak çok ideal tavsiye ederim ,ben pro olanı aldım biraz yüksek sesli gibi geldi onun dışında mükemmel bir bar blender her işimi görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir