WeePos ile Nakit Akışı Sağlanıyor!

İnternet ödemelerinde sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi WeePay oluyor. Özellikle de ödemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması göz önünde bulunduruluyor. Bunun üzerine sanal pos için:

  • Online başvuruların hızlı bir şekilde sonuçlanması mümkün.
  • Belgeleriniz eşliğinde başvuru işlemleri tamamlanır.
  • Sanal pos işlemlerin akabinde 24 saate kadar aktif hale gelir.

Bu konulara dair weepay.co üzerinden tüm merak edilenler gözler önüne serilir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerine bağlananlar bilgi sahibi olarak harekete geçebilir. Örneğin başta başvuru ile belgelere dair yardım almanızda fayda var.

WeePosİle Ödemeler Beklemez!

Woocommerce sanal pos şeklinde çeşitli altyapılar üzerine çalışma gösterilir. Ve tüm bu altyapılardan hızlı bir şekilde ödemelere yer verilir. Yani müşteriler ödemeleri beklemez. Nitekim ödemenin hemen ertesi gün yapılması da bunu kanıtlar nitelikte.

Ödeme için müşterilerin IBAN numaralarına ihtiyaç duyulur. Bu numaraya ertesi gün ödeme geçer. Bekleme olmaz ve güvenle ödemeye geçilir. Tek seferde tüm bakiyenin aktarılmasına özen gösterilir. Kurumsal ve bireysel müşterilere dair aynı ödeme tutumu benimsenmiştir.

WeePos En Kısa Sürede Aktif Hale Gelir!

Açık ve özel entegrasyon çalışmalarına dair birkaç alternatif mevcut. Mesela Opencart sanal pos bunlar arasında boy gösterir. Ve kullanmak isteyenlerin online başvuruları tamamlamaları beklenir. Başvurulara karşılık:

  • Belgelerinizi göndermeniz gerekir.
  • Belgelerin ve bilgilerin kaydedilmesi üzerine sözleşme hazırlanır.
  • Sözleşme onayına karşılık sanal pos aktif hale gelir.

Bunun için maksimum süre 24 saat şeklinde. 24 saat içerisinde pos aktif hale gelir ve müşterilere sergilenir. Üstelik son derece pratik bir ödeme ekranına yer verilir. Bu sayede müşterilerin sanal ödemede çok fazla zaman kaybetmemesi sağlanır.

WeePos İle Taksit Seçenekleri

Bireysel sanal pos başvurularınız alınır ve kaydınız tamamlanır. Bunun üzerine çeşitli opsiyonlardan faydalanmanız mümkün hale gelir. Mesela taksit seçenekleri bunlardan sadece bir tanesi.

Taksitlerin banka prosedürlerine uygun bir şekilde belirlenmesi söz konusudur. Ve müşterilere bu konuda açık ifadeler eşlik eder. İstedikleri taksit sayısını belirlemeleri sağlanır. Pratik ödeme ekranından tercihte bulunmanız uzun sürmez. Neticesinde taksitli ödeme de hızlı bir şekilde gerçekleşir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir