WordPress Accordion Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı

WordPress tabanlı web siteleri için özel olarak geliştirilen Accordion Slider eklentisi ile efektli manşet sistemi kurabilirsiniz. Web sitenize erişim sağlayacak olan ziyaretçilerinizin daha modernize ve gösterişli bir hava yaratan bu eklenti ile konularınıza hızlı giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Her konuya ait açıklama kısmının bulunduğu manşet sistemini ayarlar kısmından gerekli işlemleri yaparak sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Accordion Slider Eklentisi Özellikleri

  • Birden fazla kategoriye yönelik içeriklerin en popüler veya son açılan konularına yönelik ana sayfada gösterme özelliği,
  • Belirlenmiş sayı düzeneği üzerinden konu içeriği gösterme,
  • Slider üzerinden hem görsel, hem de açıklama metni bulunan özel görünüm alanı bulunmaktadır.
  • Kolay sürükle bırak sistemi ile işlemlerinizi daha stabil gerçekleştirebilirsiniz.

Accordion Slider Eklentisi Görünümü

OKUMALISIN!  En İyi Ücretsiz Wordpress Çerez Bildirimi Eklentileri

Accordion Slider Eklentisi Kullanımı

Eklentiyi aktif ettikten sonra gerekli basit ayarları tamamlayıp manşet sistemini kullanabilirsiniz. Accordion manşet eklentisi ile ilgili ayarlarınız bittikten sonra ise kullanımında da zorluk çekmeyeceğinizi belirtelim. Oldukça kolay bir kullanım yapısına sahip olan manşet eklentisinde sürükle bırak sistemi bulunuyor. Bu özellik sayesinde istediğiniz tüm resimleri panele konumlandırabilir, aynı zamanda yazılarınızın biçimlendirerek kendinize yönelik bir çalışma sergileyebilirsiniz. Panelleri dilediğiniz renge bürüyebilir, geçiş efektlerini de kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Gösterişli olduğu kadar oldukça kolay bir kullanıma sahip olan WordPress manşet eklentisi ile sitenize erişim sağlayan ziyaretçilerinize görsellik sunabilirsiniz. Performans açısından da kasma yaratmayan ve oldukça stabil çalışan bir manşet sistemi olmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir