WordPress All In One Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı

WordPress siteleri için özel olarak hazırlanan All In One Slider eklentisi ile daha güçlü ve dinamik bir site ara yüzüne kavuşabilirsiniz. jQuery yazılımından aldığı güç sayesinde daha işlevsel ve esnek bir yapıya sahip olan All In One Slider, tek bir eklenti haznesinden birden fazla işlevselliği kullanabiliyorsunuz. Bu manşet eklentisi ile sadece görsel resimleri değil, aynı zamanda video oynatma listesi, içerik listesi ve slayt manşetler yapabilirsiniz. Hemen aşağıda kullanımı ve eklenti özellikleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

All In One Slider Eklentisi Özellikleri

  • jQuery aksamında yaratılan bu eklenti tamamen güçlü bir altyapı düzeneği ile hazırlanmıştır. Bu nedenle daha güçlü ve işlevsel bir sistem sunuyor.
  • Tek bir eklenti üzerinden manşet, slayt, video oynatma listesi, öne çıkan içerikler listesi ve galeri gibi birçok farklı görünüm elde edebilirsiniz.
  • Eklentinin içeriğinde bulunan bir diğer özellik, widget içeriği sayesinde sadece sayfalar içerisinde değil, aynı zaman da slaytlarınıza da ekleme yapmanızı sağlamaktadır.
  • Son olarak eklenti için özel olarak hazırlanan eğitim videoları da beraberinde sizlere sunuluyor.

All In One Slider Eklentisi Görünümü

OKUMALISIN!  WordPress Portfolio Gallery Eklentisi ve Kullanımı

All In One Slider Eklentisi Kullanımı

WordPress temalarının tamamı ile uyum içerisinde çalışması kullanım açısından en büyük avantajını sağlıyor. Etkileyici animasyon geçişleri ve kolay kullanımı ile birlikte WordPress sistemleri için en çok tercih edilen All In One Slider manşet eklentisi siteniz için ideal bir seçim olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “WordPress All In One Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir