WordPress BulletProof Security Eklentisi ve Özellikleri

BulletProff Security çok fazla tercih edilen WordPress güvenlik eklentilerinden biridir. Eklenti üzerinde yapacağınız kolay ayarlar ile WordPress bloğunuzun güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Eklenti sayesinde bloğunuza firewall oluşturup, htaccess dosyalarınızı güven altına alabilirsiniz.

BulletProof Security Eklentisinin Özellikleri

 BulletProff Security, meşhur WordPress güvenlik siteleri arasında istikrarlı olarak duruyor. Ücretli ya da ücretsiz olarak sürümleri yer alıyor. BulletProof Security’nin Premium sürümü 1 defalık ödeme ile 59,95 Dolara almak mümkün. Ayrıca ömür boyunca güncelleme ile destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz. BulletProff Security eklentisi özellikleri;

  • Birden fazla giriş yapma denemelerini engelleme ve giriş güvenliği
  • Tek tık ile basit bir şekilde kurulum imkânı
  • Dışarıdan eklenen dosyaları izleme ve karantinaya alabilme
  • Veritabanı yedeklemesi
  • Bakım modu
  • Veritabanı düzenlemesi
  • Hack denemeleri ve RFI, SQL, XSS gibi enjeksiyonlara karşı htaccess koruma
  • Tehdit oluşturan durumlarda e-posta ile uyarı sistemi
OKUMALISIN!  Wordpress Social Pug (Sosyal Medya Paylaşımı) Eklentisi ve Kullanımı

BulletProof Security Eklentisinin Kullanımı

 BulletProof Security eklentisi kullanımı gayet basit ve rahattır. Bu eklenti sayesinde gerçek zamanlı WordPress girişlerini de takip altına almanız mümkün. Böylece fake login denemelerinden bilgi sahibi olup gerekli olan IP’lere bloklama yapma olanağınız bulunur. BulletProof Security aracılığı ile veri tabanınızda yapı değişikliklerini basit şekilde yapabilirsiniz. Düzenli olarak veri tabanınızın yedeğini oluşturabilir ve yedeklemesini programlayabilirsiniz.

 

Eklentinin çok kullanışlı olmasının yanı sıra ücretsiz kullanımı ne yazık ki sınırlı özellikleri bulunduruyor. Eğer sınırsız kullanmak isterseniz para ödeyip satın almanız gerekir. Site profilinizin yükselmesi demek hackerların da hedefi olmanız demektir. Bu nedenle siteniz için gerekli tedbirleri almalı ve işinizi şansa bırakmamanız gerekir. BulletProof Security’nin ücretsiz sürümü bile çok fazla işinizi kolaylaştıracaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir