WordPress Master Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı

Ücretli eklentiler arasında en çok satanlar listesindeki Master Slider eklentisi oldukça etkileyici ve esnek bir görünüm yapısına sahip olmakta. Eklenti dahilinde kullanıcıların ara yüz alanında yer alan katman destekli işlevlik sunulan slayt yapma özelliği sayesinde daha mükemmel bir kullanım aksamı sunuyor. Daha profesyonel bir manşet eklentisi isteyen WordPress site sahipleri için ideal olan bu eklentinin özellikleri ise oldukça fazla.

Master Slider Özellikleri

  • Katman destekli slayt yapma özelliği ile daha mükemmel görünüme sahip şablonlar ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Canlı ön izleme özelliği sayesinde tasarladığınız manşet şablonlarınız üzerinde kararlar verebilir, hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sürükle bırak teknolojisine sahip olan eklenti ile hızlı ve esnek bir şekilde görsel yükeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanıcı ara yüzünde yer alan tasarım araçları sayesinde daha etkin ve mükemmel slaytlar hazırlayabilirsiniz.

Master Slider Görünümü

OKUMALISIN!  Wordpress Foo Gallery Eklentisi ve Kullanımı

Master Slider Kullanımı

Master Slider manşet eklentisi ile birlikte gelen 650’den fazla Google Font desteği bulunuyor. Etkileyici efektlerin yer aldığı eklenti de özel olarak css kodları yazabileceğiniz bir panel de sizlere sunuluyor. Kullanım açısından oldukça kolay olan ve her sayfa veya yazı alanı için birbirinden farklı manşet ya da slaytlar da hazırlayabilirsiniz. Efekt desteği olarak “Parallax” olanağını sunan eklenti, özel olarak kullanmakta olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarınızdan otomatik post çekme özelliğini kullanmanızı da sağlıyor. Hızlı yükleme ve daha birçok etkileyici kullanım özelliği tek bir eklenti içerisinde kullanıcıya sunuluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir