WordPress Slider Pro Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı

WordPress altyapısına sahip web sitesine sahip olan kişilerin manşet ihtiyacı için daha profesyonel isteği var ise, bunun için Slider Pro eklentisini öneriyoruz. Farklı bir görünüme sahip olan eklentinin daha profesyonel bir tasarım örneğine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Alışılmış standart tasarımlara göre daha zarif ve dokunmatik halde olan Slider Pro eklentisi hem görsel, hem başlık, hem de konu ile ilgili birkaç kelimeden oluşan kısa açıklama mottosu ile karşımıza çıkıyor. Sade ve esnek bir yapıya sahip olan eklentinin dokunmatik ekranlarda tam uyumlu çalıştığını da belirtelim.

Slider Pro Özellikleri

  • Genellikle haber ve magazin sitelerinde yer alan dokunmatik manşetler gibi zarif ve profesyonel bir slider sistemine sahip.
  • Performans odaklı çalışan bir sistem dahili oluşturuyor.
  • Eklenti kullanımında manşetinizin daha harika sonuçlar elde etmesi için canlı ön izleme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde sunum oluşturma sürecini daha kolay ve esnek bir duruma çevirebilirsiniz.
  • Birçok benzer eklenti de yer alan çok sayıda geçiş animasyonlarına sahip olmaktadır.

Slider Pro Görünümü

OKUMALISIN!  Wordpress Italy Cookie Choices Eklentisi ve Kullanımı

Slider Pro Kullanımı

Basit bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan Slider pro manşet eklentisi daha çok performans odakli bir yapı kapsamına sahip olmaktadır. Kolay kullanılabilir ve esnek yönetim paneli sayesinde siteniz için harika manşet mottoları kullanabilirsiniz. Diğer benzer profesyonel slider eklentileri gibi fazladan görsellik özellikleri sunmasa da tamamen performans üzerine tercihte bulunacak olanlar için ideal bir eklenti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir