WordPress VaultPress Eklentisi ve Özellikleri

WordPress sitelerin güvenliğini sağlamak ve kontrol etmek, eklentiler ile çok kolay. WordPress güvenlik eklentileri adı altında gerekli-gereksiz yüzlerce eklenti mevcut. Bu eklentiler içinden tam manasıyla işe yarayan eklentiler arasında VaultPress eklentisi gelir. Vaultpress eklentisi, WordPress güvenlik eklentilerinden yalnızca birisidir.

 

Bu eklenti sayesinde web sitenizle ilgili pek çok önlem alabilir ve kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Tıpkı iThemes Security eklentisine benzer şekilde çalışır. Bu eklentiden tam manasıyla yararlanabilmek için lisanslı sürümünü satın almanız gerekiyor. Gayet ulaşılabilir rakamlara VaultPress eklentisini satın alabilirsiniz.

WordPress VaultPress Eklentisi Özellikleri

VaultPress güvenlik eklentisi, muadillerine göre daha ucuz bir eklentidir. Bu eklenti ile güvenlik önlemleri alabileceğiniz ve yönetebileceğiniz gibi yedekleme ve geri yükleme işlemlerini de yapabilirsiniz. VaultPress eklentisi özellikleri ve basit tasarımı sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İstatistikler bölümünden, her türlü tehditleri görebilir ve müdahale edebilirsiniz.

OKUMALISIN!  Wordpress Kiwi Social Share Eklentisi ve Kullanımı

WordPress VaultPress Eklentisi Kurulumu

VaultPress eklentisi kurulumu için web sitenize yüklemek için panelinize girerek Eklentiler > Yeni ekle sekmesinden VaultPress eklentisini bulup indirebilirsiniz. VaultPress’i yükledikten sonra admin panelinize bu eklenti için sekme oluşur. Bütün güvenlik işlemlerinizi ve yedeklemelerinizi bu sekmeden yapabilirsiniz. Ayrıca daha önceden kaydettiğiniz yedekleri tekrar bu sekmeden girerek geri yükleyebilirsiniz. VaultPress eklentisi ile aynı zamanda çoklu giriş denemesinin de önüne geçebilirsiniz. Art arda giriş denemelerini engellemek için VaultPress bu konuda bir numaradır. Eklentinin tüm fonksiyonlarından yararlanmak için lisanslı sürümü kullanılmalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir