WordPress WP Photo Album Plus Eklentisi ve Kullanımı

İnternet dünyası öyle bir hale geldi ki artık internet sitesi veya blog kurmak herkes için oldukça kolay ve hiç bir teknik bilgi gerektirmiyor. İnternette ki web sitelerinin %30’unun alt yapısını oluşturan wordpress amatör veya uzman fark etmeksizin herkesin tercih ettiği bir platform haline geldi. WP photo album plus eklentisinin yaygın kullanımı, tabi ki devamında da wordpress için yapılacak olan eklentilerinde oldukça çoğalmasını sağladı. WordPress WP photo album plus eklentisi wordpress kullanıcılarının fotoğraflarını düzenleme ve albümlerini biçimlendirme açısından oldukça faydalı eklentilerden biridir.

WordPress WP Photo Album Plus Eklentisi Özellikleri

WP photo album plus eklentisi özellikleri birçok fotoğraf eklentisinden aşağı kalır yönde değil.  Hatta birçoklarına göre oldukça zarif bir eklenti. Bu özelliklere bir göz atmak için aşağıda ki listeyi inceleyin.

  • Bütün görsel ve albümler üzerinde yönetim özelliğine sahiptir.
  • Görsellerin üzerinde tamamen boyutu ayarlamakta özgür olursunuz ve hepsinin istatistiklerini ayrı ayrı görme imkanı sağlar.
  • Bütün görseller üzerinde bağlantı verme, meta ve seo ayarlarını tamamlama noktasında sınırsız kontrol sağlar.
  • Birden fazla fotoğraf yükleme imkanı sağlar.
  • Görsellerin konum bilgilerini harita üzerinde gözükmesini sağlar.
  • Albümler ve görseller için birden fazla materyali aynı anda meta ve seo açısından düzenleme imkanı verir.
OKUMALISIN!  Wordpress SecuPress Eklentisi ve Özellikleri

WordPress WP Photo Album Plus Eklentisi Kullanımı

WordPress WP photo album plus eklentisi kullanımı için eklentiyi yüklemeniz ve aktif hale getirmeniz yeterlidir. Eklentiyi kullanmak için galeri veya görsellerin ayarlarını açmanız gerekir. Burada standart galeri moduna göre daha fazla ayar ve seçenek olduğunu fark edeceksiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir