Yerden Isıtma Nedir ? DesEnerji Yerden Isıtma Sistemleri

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber alternatif ve uygun maliyetli ısıtma sistemlerine ilgi artmaya başladı. Bu bağlamda uygun maliyetlerinden ve yüksek performansından dolay yerden ısıtma sistemleri sıklıkla tercih ediliyor. Yerden ısıtma sistemi konusunda planlama, uygulama ve çözüm ortakları açısından güven veren firma sayısı çok değil. İstanbul Zeytinburnu’nda yer alan Des Enerji, ısıtma soğutma ve özel mekanik uygulama alanlarındaki başarısıyla son yıllarda öne çıkıyor. Des Enerji’nin hizmet alanlarından faydalanmak için yerden ısıtma konusunda referans gösterilen Desenerji.com adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Yerden Isıtma Nedir?

Yerden ısıtma faydaları avantajları ile diğer ısıtma yöntemlerinden ayrılıyor. Zeminin altına döşenen yerden ısıtma borusu ve diğer ekipmanlar sayesinde yaşam alanları tabandan ısıtılır. Bu yöntemin en önemli artısı tabandan gelen ısının tüm alanlara eşit düzeyde dağılmasıdır. Bu da dolaylı yoldan yerden ısıtma maliyeti ne düzeyde olursa olsun önemli bir tasarruf ve verimliliği ortaya çıkarır. Yerden ısıtma sistemleri 40 seneden bu yana Türkiye’de varlığını sürdüren bir sistem. Dünyada sistem ilk yayıldığı andan itibaren Rehau markalı ürünler hep ön planda oldu. Alman markası Rehau yerden ısıtma konusunda her daim öncü olmayı bildi. Des Enerji ürün tercihlerinde büyük ölçüde Rehau markasıyla birlikte hareket ediyor. Des Enerji müşterilerine sulu yerde ısıtma ve kablolu yerden ısıtma konusunda 10 yıldan bu yana aralıksız şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor.

Yerden Isıtma Nasıl Yapılır?

Elektrikli yerden  ısıtma uygulamaları inşaat süreçlerinde daha kolay uygulanıyor. Zaman ve maliyet açısından bu daha olumlu sonuçlar doğuruyor. Des Enerji elektrikli yerden ısıtma sistemleri kadar sulu yerden ısıtma sistemlerindeki başarısıyla da adından söz ettiriyor. Zaten yerden ısıtma kullanıcı yorumları da bunu doğrular nitelikte.

Des Enerji Uygun Fiyat Politikasıyla Tercih Ediliyor

Isıtma ve soğutma süreçlerinden enerji verimliliğine, projelendirme ve danışmanlık hizmetlerinden drenaj sistemlerine dek pek çok konuda hizmet veren Des Enerji, yerden ısıtma sistemleri fiyatları ile ön planda kalmayı başarıyor. Des Enerji’de yüksek verimlilik ve performansa rağmen yerden ısıtma fiyatları oldukça uygun durumda. Firma fiyat konusundaki standartları; ürünlere, yerden ısıtma metoduna ve uygulamanın yapıldığı yerin fiziksel koşullarına göre belirliyor. Kısacası Des Enerji sayesinde yerden ısıtma doğalgaz faturası yüksek gelen kullanıcıların imdadına yetişiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir