Yılbaşında Sevgiliye ve Arkadaşa Alınabilecek En İyi Yılbaşı Hediyeleri

2019’a girmemize sayılı günler kala, eşinize dostunuza bir süpriz yapmak, onları mutlu etmek için hediye almayı planlıyorsanız bu yazı tam da size göre. 31 Aralık ile 1 Ocak’ı birbirine bağlayan gecede yapılan etkinlikler ile birlikte alınan hediyeler yeni bir yıla mutlu girmenin yardımcısı. Ben de sizler için arkadaşlarınıza, ailenize, sevgilinize bu özel günde neler alabilirsiniz diye birkaç fikir belirtmeye çalıştım. Lafı uzatmadan en iyi yılbaşı hediyelerine geçelim.

Sihirli “Seni Seviyorum” Yumurtası

Yılbaşı Hediyesi‘nin yanı sıra özel günler veya normal günlerde de alabileceğiniz sıradışı bir ürün aslında sihirli yumurta. Peki tam olarak ne işe yarıyor? Sevgilinize veya eşinize bu ürünü aldığınızda ondan eşyayı sürekli sulamasını talep edin. Birkaç gün sonra ise sonuçları görünce çok şaşıracak. Çünkü suladıkça yumurtanın tomurcuğunda “Seni Seviyorum” yazısı gözükmeye başlayacak. Şu an için bu ürünün fiyatı ise 10-15 TL düzeylerinde seyrediyor.

Öksüren Akciğer Küllük

Sigara içmesini istemediğiniz, sağlığına dikkat etmesi gerektiğini düşündüğünüz arkadaşlarınıza öksüren akciğer küllük alarak bir nebze de olsa onları etkilemek ister misiniz? Anlamlı bir hediye sıfatında olan bu ürün Yılbaşı Hediyeleri arasında da sıkça karşılaşılıyor. Temel işlevi, sigara içen kişinin sigarasını bırakması ve diğer sensörler yardımı ile sigara içildiğini fark etmesi ile birlikte öksürük sesi çıkartması. Kısacası eğer biri sigara içiyorsa ve o ortamda bu ürün var ise sürekli öksürük sesine maruz kalacak.

Yılbaşı Yastığı

Özellikle sevgilinize alabileceğiniz bu ürün direkt olarak yılbaşını temsil etmesi ile daha fazla anlam taşıyacak. Bir yılbaşı motifi ile süslenmiş yastık kılıfında ayrıca sevgilinizle sizin fotoğraflarınız olacak. Bunun için de hediyeyi almadan önce fotoğrafları ilgili yere göndermeniz gerekiyor.

Güzel Yılbaşı Hediyeleri konusunda daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz hediyemen.com adresini size öneririz. Sitede binlerce ürün var ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiye göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir