YolcuBurada ile Araç Kiralamak Artık Daha Kolay!

Araç fiyatlarının iyice artması ve insanların daha kolay bir şekilde araç sahibi olma isteğinden dolayı rent a car sektörü ciddi bir ilerleme kaydetti. Günümüzde pek çok firma hem filo bazlı hem de bireysel olarak araç kiralama hizmeti vermekte. İnternet üzerinde ise birden fazla servisi sayabiliriz. Fakat aralarında en iyisini, en güvenilir olanı ve en uygun fiyatlı olanı seçmek oldukça zor. Bu konuda benim size tavsiyem yolcuburada.com olmaktadır.

Yolcuburada.com Nedir?

Genel anlamda internet üzerinden araç kiralama işlemlerinizde size yardımcı olan bir servistir. “Güvenli Araç Kiralama” sloganı ile hareket ederek ve şu an için Ankara’da faaliyet göstermektedir. İlerleyen zamanlarda tüm Türkiye’ye bu hizmeti taşıyacağından şüphem yok. Ana sayfasına geldiğimiz zaman sade bir arayüz ile karşılaşıyorsunuz. Buradan kiralayacağınız araba için filtreleme yapabiliyorsunuz.

  • Hangi bölgeden aracınızı teslim almak istiyorsunuz?
  • Araç sınıfının ne olmasını istersiniz? (Orta, Lüx, VIP vs.)
  • Alış tarihi ve saati.
  • Teslim tarihi ve saati.
  • Eğer aracı başka bir lokasyonda teslim etmek istiyorsanız ilgili bölgeyi işaretleyerek filtreleme yapabilirsiniz.

Ankara’da faaliyet gösteren birçok rent a car firmasını bünyesinde barındırmasından dolayı fiyat çeşitliliği ve beraberinde gelen rekabetten dolayı müşteriye en uygun fiyatı verdiğini söyleyebiliriz.

Yolcu Burada Araç Sınıfları

Ekonomi, orta ve lüks gibi toplamda 7 araç sınıfının olduğunu söyleyebiliriz. Bunları detaylı bir şekilde inceleyelim.

Ekonomi Sınıfı: Bu sınıftaki araçlar genellikle manuel vites özelliğine sahip. LPG veya Dizel yakıt çeşitinde Fiat, Citroen, Peugeot gibi markalar mevcut. Araçların da genel anlamda sedan olduğunu söylemekte fayda var.

Orta Sınıf: Bu sıfıta Fiat Doblo gibi araçlar ile karşılaşabilirsiniz. Citroen Berlingo, Ford Connect gibi muadil arabalar da listelenmekte. Tabi bunun yanı sıra sedan modelde araçlar da bulunuyor.

Lüx Sınıf: Yakıt tüketimi, teknik özellikleri ve piyasadaki fiyatları bakımından lüks sınıfta yer alan araçları bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Audi ve benzeri üst sınıf araçlar mevcut.

Minibüs Sınıfı: Eğer çok fazla kişi ile seyahat etmeyi düşünüyorsanız veya yükünüz çok fazla ise minibüs sınıfındaki araçları tercih edebilirsiniz. Volkswagen Caravella gibi minibüs sınıfında incelenen araçlar bulunuyor.

Yukarıdaki 4 sınıfın haricinde VAN, VIP, SUV türünde de arabaların bulunduğunu söyleyebiliriz.

Araç Filtreleme Seçenekleri

En uygun fiyatta, size en uygun özellikleri seçebileceğiniz harika bir filtreleme alanına sahip olan yolcu burada bu sayede kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Vites tipi, yakıt türü, araç tipi, kiralama şirketi ve araç markası olacak şekilde kiralayacağınız araca yönelik filtrelemeler yapabilirsiniz. Bunun dışında en başta söylediğim gibi gün, saat ve teslim alınacak adres gibi konularda da seçimlerde bulunabiliyorsunuz.

Bunun dışında servisin blog servisi üzerinden sektör hakkında bilgiler ve tavsiyeler alabilirsiniz. Örneğin muafiyetli kasko nedir? sorusunun cevabını alabilir, hatta blog yazılarının altında bulunan yorum alanından sorunuzu sorup yardım alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir