Youtube’ta Popüler Olmanın Yolu

Henüz 2005 yılında internet dünyasına giren Youtube, çok kısa bir sürede dünya çapında en önemli video izleme sitelerinden birisi haline geldi. İnternet kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi bu sitenin düzenli izleyicilerinden biri oldu. Öyle ki 2018’de açıklanan verilere göre 1.5 milyar kişi, yani 6 milyar olan dünya nüfusuna oranlandığında her dört kişiden biri, Youtube kullanıcısı. O halde bu kadar çok izlenen bir platformda öne çıkmak, keşfedilmek ve emeklerin karşılığını almak önem taşıyor.

Youtube Fenomenleri

Youtube sadece bir eğlence platformu değil, aynı zamanda ciddi bir gelir kaynağı. En büyük ekonomi dergilerinden Forbes’un güvenilir verilere dayanarak yayınladığı liste, Youtuber’ların kazancının dudak uçuklatan miktarlara ulaştığını gösteriyor.

Örneğin eğlenceli videolar çeken PewDiePie sadece 2018 yılında 15.5 milyon dolar kazanmış. Ne var ki En Çok Kazanan 10 Youtuber listesinde 9. sırada. Aynı listenin en tepesinde ise 22 milyon dolar ile Ryan ToysReview var. Oyuncak eleştirileri yayınlayarak milyonlara ulaşan Ryan, henüz 7 yaşında.

Elbette ki bu geniş pastadan her Youtuber’ın faydalandığını söylemek doğru olmaz. Kaliteli videolar çeken birçok kullanıcı, algoritma videolarını öne çıkarmadığı için dar bir izleyici kitlesine ulaşıyor. Oysa ki her emek karşılığını bulmayı hak ediyor.

Bu engeli aşabilmek için paralı izlenme servisleri geliştirildi. Artık abone, takipçi, beğeni ve izlenme satın almak mümkün.

İzlenmeyi Hızlıca Yükseltmek

Youtube mecrasında keşfedilmenin yollarından biri, yüksek izlenme sayısına sahip olmak ve böylece meraklı gözleri üzerine çekmektir. Burada bir kısır döngü ortaya çıkmaktadır. Az izlenme alan bir video algoritma tarafından öne çıkarılmaz, öne çıkarılmadığı için de az izlenmiş olarak kalır. Sitemizdeki youtube izlenme satın al hizmetiyle bu engeli aşmak, tek tıkla öne çıkmak ve izleyici kazanmak mümkündür.

10.000 izlenmeden 100.000 izlenmeye kadar birçok seçeneğin olduğu ekonomik paketler işin başında olan Youtuber’lar için bire birdir. Şifre kesinlikle istenmemektedir, böylece hesaplar güvende kalır. 3D Güvenli Ödeme teknolojisiyle güvenli bir şekilde ödemeyi gerçekleştirmek mümkündür. Youtube algoritmasının algılayabileceği ve olumsuz tepki vereceği alakasız ülkeler ve bot cihazlar kullanılmaz. Bir youtube organik izlenme satın al işleminde videolara eklenen izlenmeler, gerçek ve kaliteli izlenmelerdir.

Algoritmanın videoları öne çıkarması için sadece tık sayısının artması yetmez, izlenmenin saat olarak miktarı da artmalıdır. Sitemizdeki youtube düşmeyen izlenme satın al hizmetinde bu parametreye de oldukça titizlik gösterilir.

İşlem son derece hızlıdır. Ödeme yapılır yapılmaz videolar yükselmeye başlar. Whatsapp ve internet sitemiz üzerinden 7/24 canlı destek hizmeti verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir