Zara’nın Muhteşem Kokularıyla Fark Yaratan Parfüm Çeşitleri

Kokular kişilerin teniyle uyum içerisinde olduğunda kişinin karakter özelliğini dışarı yansıtır. Tenle uyumlu olan parfümler kimi zaman da tamamen kullanıcının ruh haline göre seçilir. Zara parfüm çeşitleri Enerjik, mutlu ve şık hissettiğiniz her anınızı özel kılmanıza yardımcı olacak kokular sizi bir anda olmak istediğiniz ana götürebilir. Tene uygun seçilen parfümlerin hem etkisi artar hem de koku tam anlamıyla hissedilebilir. Esmer tenlilere yoğun esanslı kokular, açık tenliler de ise hafif kokular daha çok yakışacaktır. Yağlı cilt tiplerinde kokular daha kalıcı olurken, kuru ciltlerde daha az kalması sebebi ile sık sık tekrarlanması gerekebilir. EDT kokular sıcak havalarda sık kullanıma uygunken, baharatlı ve yoğun kokunun hakim olduğu EDP çeşitleri genelde geceleri ve kış aylarında tercih edilir. Parfüm seçenekleri arasında çiçek kokuları, baharatlı kokular gibi birçok baskın veya hafif koku türleri hakimdir. Hala hangi parfümü kullanacağınıza karar veremediyseniz işte size bir kaç öneri:

Zara Twilight Mauve EDT 100 ml Parfüm

Taze çiçeksi kokuların hakim olduğu parfümün içeriğinde manolya, zambak, elma kokularının esintileri yer alır. Fresh kokusuyla enerjik yapınızı tamamlar ve etrafınıza ışık saçmanıza yardımcı olur.

Zara Red Vanilla EDT 100 ml Parfüm

Oryantal kokusu ile uzun süre kalıcılığı bulunan parfümün içeriğinde bulunan vanilya, süsen ve siyah frenk üzümü notalarında şık ve sıcak bir kokuya sahip olacaksınız. Sık sık parfümünüzü yenilemeden uzun saatler etrafınızda kokunuzla fark edilebilirsiniz.

Zara Tuberose Summer EDT 100 ml Parfüm

Odunsu ve çiçeksi kokuların hakim olduğu bir parfümdür. Siyah frenk üzümü, sümbülteber ve sandal ağacı notalarını derinliklerinde hissetmeniz mümkündür. Feminen kokusu ile özel hissetmenizi sağlar.

Zara Cashmere Rose EDP 100 ml Parfüm

Lotus çiçeği, şeftali ve beyaz misk notalarından oluşan kokular bütünü feminen bir enerjiye sahiptir. Yoğun koku esansı sayesinde uzun saatler teninizde kokunun notalarını taşırsınız. EAU DE PARFUM sınıfında bulunan bu ürün koku yoğunluğu en fazla ürünler arasında bulunur. Genellikle kış aylarının ve gece kullanımı daha sıklıkla görülür.

Zara Nuit EDP 200 ml Parfüm

Yoğun kokusuyla sizi ve etrafınızı etkisi altına alacak bir koku bütünüdür. Yoğun esas oranı ile uzun saatler kalıcılığı vardır. Kayısı, inci çiçeği ve vanilya notalarının hakim olduğu parfümde her an kokunun başka bir etkisini hisseder farklı kokusunu içinize çekersiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir